Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü, yayınlarını genel olarak web sayfası, sosyal medya araçları ve medya kuruluşları üzerinden kamuoyu ile paylaşmaktadır.

Üniversitenin web sayfasını yöneten Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü, etkinlik haberlerini web sayfasına uygun hale getirmektedir. Daha sonra ise uzman ekibimiz tarafından editoryal sürecini tamamlayan haberlerin web sayfasındaki konumuna karar verilmekte ve ardından yayına alınmaktadır. 

Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü, Üniversitenin Facebook, Twitter, Instagram, Youtube ve LinkedIn gibi sosyal medya mecralarında, takipçilerle sağlıklı bir etkileşim geliştirerek etkinliklere ve kurumun tanıtımına ilişkin paylaşımları yönetmektedir. Bu mecralar üzerinden gelen soruları da yanıtlayan Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü her bir sosyal medya aracının kendi terminolojisi üzerinden paylaşımlarını gerçekleştirmektedir.

Bunlara ek olarak kurumun medya kuruluşları ile ilişkilerini de yöneten Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü, mecralarda yayınlanması planlanan içeriklerin gönderimini sağlamaktadır.

Etiket: Yayınlıyoruz Servis Ediyoruz