KURUMSAL İLETİŞİM VE TANITIM KOORDİNATÖRLÜĞÜ, yayınlarını genel olarak web sayfası, sosyal medya araçları ve medya kuruluşları üzerinden kamuoyu ile paylaşmaktadır.

Üniversitenin web sayfasını yöneten KURUMSAL İLETİŞİM VE TANITIM KOORDİNATÖRLÜĞÜ, etkinlik haberlerini web sayfasına uygun hale getirmektedir. Daha sonra ise uzman ekibimiz tarafından editoryal sürecini tamamlayan haberlerin web sayfasındaki konumuna karar verilmekte ve ardından yayına alınmaktadır. 

KURUMSAL İLETİŞİM VE TANITIM KOORDİNATÖRLÜĞÜ, Üniversitenin Facebook, Twitter, Instagram, Youtube ve LinkedIn gibi sosyal medya mecralarında, takipçilerle sağlıklı bir etkileşim geliştirerek etkinliklere ve kurumun tanıtımına ilişkin paylaşımları yönetmektedir. Bu mecralar üzerinden gelen soruları da yanıtlayan Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü her bir sosyal medya aracının kendi terminolojisi üzerinden paylaşımlarını gerçekleştirmektedir.

Bunlara ek olarak kurumun medya kuruluşları ile ilişkilerini de yöneten KURUMSAL İLETİŞİM VE TANITIM KOORDİNATÖRLÜĞÜ, mecralarda yayınlanması planlanan içeriklerin gönderimini sağlamaktadır.

Etiket: Yayınlıyoruz Servis Ediyoruz